AI op de werkvloer - help ons studenten beter voorbereiden

Stagementoren Marketing Leuven

AI op de werkvloer

UCLL wil haar opleidingen blijvend afstemmen op de noden en verwachtingen van het werkveld. Daarom horen we graag hoe Artificiële Intelligentie (AI) vandaag al een rol speelt binnen jouw organisatie, en welke vaardigheden jullie belangrijk vinden voor (toekomstige) stagestudenten en starters.

Deze korte bevraging neemt slechts enkele minuten in en helpt ons om studenten beter voor te bereiden op de praktijk. Bedankt om jouw inzichten met ons te delen!

Hoe groot is de organisatie waarin u werkzaam bent?
Heeft AI een marketingtaak binnen uw bedrijf merkbaar veranderd en/of verbeterd?
Welke van deze toepassingen van AI zijn momenteel van toepassing binnen uw organisatie voor MARKETINGCOMMUNICATIE? (meerdere antwoorden mogelijk)
Welke van deze toepassingen van AI zijn momenteel van toepassing binnen uw organisatie voor DATA-ANALYSE? (meerdere antwoorden mogelijk)
Welke van deze toepassingen van AI zijn momenteel van toepassing binnen uw organisatie voor ADMINISTRATIE & KLANTENSERVICE? (meerdere antwoorden mogelijk)
Welke van deze toepassingen van AI zijn momenteel van toepassing binnen uw organisatie voor ANDERE TAKEN? (meerdere antwoorden mogelijk)
Hoe ziet u de rol van (stage)studenten in de AI-evolutie binnen uw bedrijf?